Nábor zamestnancov z Uzbekistanu je skvelou možnosťou pre firmy, ktoré potrebujú menej kvalifikovaných zamestnancov. 
Kvôli nízkym priemerným platom, sú pracovné príležitosti v Európe pre obyvateľov Uzbekistanu skvelými pracovnými príležitosťami.
Uzbeci majú vysoké pracovné nasadenie a uvítajú možnosť pracovať nadčas. Vďaka ich dobrej pracovnej morálke vedia byť skvelým piliérom vášho pracovného tímu. 
Tenus zabezpečí všetky pracovné povolenia, ktoré budete pre zamestnávanie zahraničných pracovníkov potrebovať a vy tak môžete budovať stabilný tím spoľahlivých pracovníkov.

Neriskujte pokutu

U nás máte istotu dodržiavania zákonných požiadaviek a minimalizujete riziko udelenia pokút.

Nábor zamestnancov z Uzbekistanu.

Nábor zamestnancov z Uzbekistanu je čoraz obľúbenejším spôsobom získavania pracovníkov pre podniky po celom svete. Uzbekistan je krajina s veľkým počtom pracovnej sily, Kvôli agreárnej povahe krajiny sú obzvlášť vhodný na prácu v poľnohospodárstve.

Nábor zamestnancov z Uzbekistanu poskytuje podnikom prístup k zručným a spoľahlivým pracovníkom, ktorí si prácu vážia a sú ochotní učiť sa nové veci.

Tenus vyberie vhodných uchádzačov, z ktorých si budete môcť vybrať. Zabezpečíme všetky dokumenty od podania žiadosti o víza až po príchod pracovníka na Slovensko. Následne vám poskytneme súčinnosť v pracovno-právnej agende aj s ubytovaním zamestnanca.

Zamestnanec môže ostať v našej starostlivosti po celú dobru pracovného pomeru, vám tak nevzniknú žiadne nadštandardné starosti.

Dôverujú nám...

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti:
  • sensus-logo-referencia
  • mahle referencia

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.