Zamestnanci v oblasti poľnohospodárskeho priemyslu cez personálny leasing


Nábor a personálny leasing tenus vám pomôže s obsadením pracovných miest, ktoré máte dlhodobo voľné. Pomôžeme vám nájsť a zamestanať ľudí, ktorí majú špecifické zručnosti potrebné vo vašej oblasti podnikania.
Pomôžeme vám pri výbere pracovníkov, či už pôjde o dlhodobé zamestnanie vo vašom kmeňovom stave, personálny leasing alebo sozónne práce.
Môžeme sa postarať aj o agendu ako sú mzdy, personalistika, či vízoví servis. Naša agentúra dočasného zamestnávania  zabezpečí všetky potrebné úkony, ktoré sú potrebné k hladkému priebehu náboru, prípravy dokumentov až po nástup zamestnanca .

S nami máte prístup ku kvalitným pracovníkom s vysokou úrovňou znalostí a zručností v poľnohospodárstve. -  vyplňte náš dotazník a vyberieme Vám z našej celosvetovej databázy kvalifikovaných pracovníkov

Zamestnanie pracovníkov do poľnohospodárskeho priemyslu cez nás

Personálny leasing pre poľnohospodárstvo poskytuje pracovníkom na výber rôzne pozície v oblasti poľnohospodárstva. Práca, ktorú môžu zamestnanci robiť, zahŕňa pestovanie a starostlivosť o rastliny, obrábanie pôdy, spracovanie poľnohospodárskych produktov, starostlivosť o dobytok a iné poľnohospodárske činnosti.  Naši pracovníci zabezpečujúci personálny leasing pre poľnohospodárstvo sú tiež schopní vykonávať ďalšie úlohy, ako napríklad spracovanie poľnohospodárskych produktov, vytváranie poľnohospodárskych plánov, kontrolu kvality, spracovanie údajov a iné činnosti. Okrem personálneho leasingu cez našu licencovanú agentúru je možné pracovníkmi obsadiť aj pozície vo vašom internom stave. Personálny leasing a nábor cez agentúru tenus poskytuje prístup k vysokej kvalite pracovníkov do poľnohospodárstva, ktorí majú potrebné skúsenosti. Radi Vám povieme viac. 

Dôverujú nám...

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti:
  • sensus-logo-referencia
  • mahle referencia

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.