Chystáte sa zamestnať štátneho príslušníka tretej krajiny a neviete ako na to? Alebo chcete na Slovensko relokovať zamestnanca zo zahraničia vrátane jeho rodiny? 

Zverte nám do rúk vybavenie všetkých dokumentov potrebných na získanie jednotného povolenia na pobyt a zamestnanie. Zabezpečíme celý proces od podania žiadosti cez komunikáciu s úradmi až po udelenie prechodného pobytu.

Celý proces bude plne legálny. Chránime tak zamestnávateľa pred vysokými pokutami, ktoré hrozia za nelegálne zamestnávanie ako aj zamestnanca pred vyhostením.

Pravidelne vybavujeme národné víza, povolenia na pobyt za účelom zamestnania a povolenia na pobyt za účelom podnikania. Legislatívu zamestnávania cudzincov z tretích krajín máme vďaka tomu v malíčku. Zdĺhavá a zložitá administratíva bude na nás a vy sa môžete venovať iným organizačným procesom. Poskytneme vám oporu aj v ostatnej pracovno-právnej agende spojenej so zamestnávaním cudzincov na základe vašich požiadaviek.

Náš vízový servis môžu využiť aj súkromné osoby, ktoré sa chystajú požiadať o udelenie prechodného pobytu za účelom podnikania, prechodného pobytu za účelom zlúčenia rodiny či pobytu za účelom štúdia. 

S nami máte istotu

Využitie našich služieb vám dá istotu, že vám nebude hroziť postih za zanedbanie žiadnej povinnosti.

Ako prebieha vízový servis:

Vyhľadanie uchádzačov
Zorganizovanie pohovorov
Zabezpečenie cesty na Slovensko vrátane nákupu letenky
Dovoz pracovníka z letiska na ubytovanie

Dôverujú nám...

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti:
  • sensus-logo-referencia
  • mahle referencia

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.