Nábor zamestnancov z Gruzínska je rastúce odvetvie na trhu práce a prináša mnohé výhody pre zamestnávateľov. Gruzínsko je malá krajina na Kaukazskom polostrove, ktorá sa v ostatných rokoch stala obľúbeným cieľom pre investorov a podnikateľov, ktorí hľadajú nové pracovné sily.

Tenus zabezpečí výber vhodných uchádzačov, ktorí budú pripravení posilniť váš interný tím, zdieľať svoje pracovné skúsenosti a know-how.

Vďaka našim skúsenostiam s cezhraničným náborom, celý proces od výberu vhodných uchádzačov až po vybavenie pracovných povolení prebehne rýchlo a bez problémov.

Neriskujte pokutu

U nás máte istotu dodržiavania zákonných požiadaviek a minimalizujete riziko udelenia pokút.

Nábor zamestnancov z Gruzínska.

Je výhodnou formou získania pracovníkov pre zamestnávateľov, ktorí nedokážu pokryť pracovné miesta na domácom pracovnom trhu.

Nezáleží na pracovnom odvetví - nehrá rolu, či hľadáte pracovníka do strojárstva, poľnohospodárstva, stavebného priemyslu alebo výroby. Pracovníci z Gruzínska dokážu pokryť kvalifikované aj nekvalifikované pracovné pozície.

Dajte nám vedieť o vašich potrebách, nájdeme riešenie, ktoré bude pre váš podnik najlepšou voľbou.

Poskytneme vám oporu v oblasti pracovno-právnych vzťahov so zahraničnými pracovníkmi a vybavíme všetky dokumenty potrebné k nástupu zamestnancov. Váš podnik sa tak môže orientovať na plnenie obchodných plánov.

Dôverujú nám...

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti:
  • sensus-logo-referencia
  • mahle referencia

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.