Operátor výroby cez personálny leasing


Personálny leasing je stále viac populárnym spôsobom, ako dodávať pracovníkov pre oblasť výroby. Tento druh náboru má veľa výhod a stáva sa stále viac obľúbeným.

Personálny leasing od tenus s.r.o. Vám umožní hľadať pracovníkov na krátkodobé alebo strednodobé zmluvy, či už hľadáte pozíciu operátor výroby, alebo iné výrobné pracovné pozície, ako aj operátor výroby. Môžete získať pracovníkov so špecifickými zručnosťami pre konkrétne úlohy, bez nutnosti obmedzovať personálne zdroje. Tiež nemusíte byť zaťažený starostlivosťou o pracovníkov, ako sú mzdy, príspevky na sociálne poistenie, dovolenku a podobne. Toto je veľká výhoda pre Vás, pretože môžete zamestnávať pracovníkov a upravovať ich počet v závislosti od potrieb Vašich zákazníkov. Naša Leasingová spoločnosť tenus s.r.o. zabezpečí všetkých potrebných výrobných zamestnancov vrátane hľadania, testovania a zaškolenia. Môžete najímať výrobných pracovníkov na krátke alebo dlhodobé projekty, čo je obzvlášť veľmi užitočné pre túto oblasť. Cez nás môžete ľahko nájsť a zamestnať ľudí, ktorí majú špecifické zručnosti alebo vedomosti potrebné na danú prácu.

Vyplňte náš dotazník a vyberieme Vám z našej celosvetovej databázy kvalifikovaných pracovníkov

Zamestnanie pracovníkov do skladu cez nás

Personálny leasing pre poľnohospodárstvo poskytuje pracovníkom na výber rôzne pozície v oblasti poľnohospodárstva. Práca, ktorú môžu zamestnanci robiť, zahŕňa pestovanie a starostlivosť o rastliny, obrábanie pôdy, spracovanie poľnohospodárskych produktov, starostlivosť o dobytok a iné poľnohospodárske činnosti. Naši pracovníci zabezpečujúci personálny leasing pre poľnohospodárstvo sú tiež schopní vykonávať ďalšie úlohy, ako napríklad spracovanie poľnohospodárskych produktov, vytváranie poľnohospodárskych plánov, kontrolu kvality, spracovanie údajov a iné činnosti. Personálny leasing tenus poskytuje prístup k vysokej kvalite pracovníkov do poľnohospodárstva, ktorí majú potrebné skúsenosti. Radi Vám povieme viac. 

Dôverujú nám...

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti:
  • sensus-logo-referencia
  • mahle referencia

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.