Zamestnanci do pekárenského priemyslu


Pekárstvo je jedným z najstarších remesiel na svete, avšak personál v tomto odvetví je kritický.
Pri obsadzovaní pracovných pozícii sa na nás môžete spoľahnúť. Pomôžeme vám nájsť zamestnancov do interného stavu alebo vám môžeme prideliť spoľahlivých zamestnancov cez personálny leasing.
V našich databázach vyhľadáme vyškolený personál so skúsenosťami na požadovaných pracovných pozíciách. Kontaktuje nás s vašimi požiadavkami a my pripravíme riešenie presne podľa požiadaviek vašej firmy.

Vyplňte náš dotazník a vyberieme Vám z našej celosvetovej databázy kvalifikovaných pracovníkov

Zamestnanie pracovníkov do pekárenského priemyslu cez nás

Oslovte nás s vašimi požiadavkami ohľadom nových pracovníkov. Nezáleží na tom, či hľadáte praocovníkov do interného stavu alebo sa jedná o krátkodobé navýšenie objednávok a vyhovuje vám skôr personálny leasing. Riešenie pripravíme priamo pre vás. Personálny leasing s tenus je dohoda medzi zamestnávateľom a personálnym agentúrou, ktorá poskytuje pracovníkov pre konkrétnu pozíciu. Nemusíte preto vytvárať náborový program, vytvárať pracovné miesta alebo najímať nových pracovníkov, všetko zabezpečíme my. Tenus vám poskytne vyškolených pracovníkov so skúsenosťami, ktorí sú pripravení pracovať okamžite.  V pekárstve máme dostupné pozície pracovníkov ako sú pekári, operátori pásov, pomocníci pekárov a ďalší. Všetci títo pracovníci sú dôležití pre úspešné fungovanie pekárenského podniku a my ich zabezpečíme motivovaných a pracovitých.  Personálny leasing tenus poskytuje prístup k vysokej kvalite pracovníkov do pekárenského priemyslu, ktorí majú potrebné skúsenosti.

Dôverujú nám...

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti:
  • sensus-logo-referencia
  • mahle referencia

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.