Ponúkame príležitosti pre zamestnávateľov v hotelierstve, ktorí sú  hľadajú skúsený a spoľahlivý personál. Rozumieme náročným požiadavkám hotelového priemyslu a poskytujeme personál, ktorý dokáže splniť najvyššie štandardy.

Naším cieľom je zabezpečiť, aby vaše ubytovacie zariadenie disponovalo pracovníkmi, ktorí budú motivovaní, pracovití a dlhodobo pripravení pracovať Vo vašom zariadení. Naši pracovníci sa vyznačujú profesionálnym prístupom, spoľahlivosťou a pozitívnym prístupom k práci, čím prispejú k pohodliu a spokojnosti vašich hostí.

Ak hľadáte spoľahlivý a kvalitný personál pre vaše ubytovacie zariadenie, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme nájsť ideálnych kandidátov pre vaše potreby.  Neváhajte sa na nás obrátiť. 

Neriskujte pokutu

U nás máte istotu dodržiavania zákonných požiadaviek a minimalizujete riziko udelenia pokút.

Naši pracovníci v hotelierstve:

Našim cieľom je zabezpečiť maximálnu spokojnosť našich klientov prostredníctvom starostlivej selekcie a prípravy našich pracovníkov. Veríme, že naši skúsení a spoľahliví pracovníci sú kľúčom k udržaniu vysokých štandardov údržby a zákazníckej spokojnosti vo vašom hoteli.

Zabezpečte si profesionálny prístup a efektívne riešenia s našimi pracovníkmi, čím môžete ešte viac zvýšiť úspech vášho podniku.

Dôverujú nám...

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti:
  • sensus-logo-referencia
  • mahle referencia

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.