Cezhraničný nábor pracovníkov je cesta, ako získať zamestnancov, ktorí svojimi skúsenosťami zlepšia a zefektívnia pracovné postupy.
Nábor zamestnancov z Moldavska sa stáva v ostatných rokoch čoraz populárnejším. Pre moldavských pracovníkov je príležitosť zamestnať sa v zahraničí atraktívnou možnosťou.

Moldavskí pracovníci sú obvykle cenovo dostupní a často majú vysokú úroveň odbornosti. To je obzvlášť prínosné pre zamestnávateľov, ktorí potrebujú kvalifikovaných pracovníkov s minimálnymi nákladmi na zaškolenie. 

 

 

Všetky doklady potrebné k legálnej práci na Slovensku zabezpečíme.

Neriskujte pokutu

U nás máte istotu dodržiavania zákonných požiadaviek a minimalizujete riziko udelenia pokút.

Nábor zamestnancov z Moldavska.

Nábor zamestnancov z Moldavska môže byť veľmi užitočným nástrojom pre zamestnávateľov hľadajúcich kvalifikovaných pracovníkov, ktorí sú schopní začať pracovať bez akéhokoľvek predchádzajúceho školenia.

Na základe vašich kritérií vám predstavíme vhodných kandidátov, ktorí sú kvalifikovaní a k dispozícii takmer okamžite.

Ak nemáte čas a prostriedky na hľadanie vhodných pracovníkov na domácom a zahraničnom trhu, nechajte to na nás - sme v tejto oblasti odborníkmi.

Vďaka spolupráci s tenus s.r.o. nepotrebujete vynakladať čas a úsilie na vyhľadávanie a prijímanie zamestnancov ani na štúdium legislatívy potrebnej k zamestnávaniu zahraničných pracovníkov. Všetky dokumenty potrebné pre legálne zamestnávanie vybavíme.

Dôverujú nám...

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti:
  • sensus-logo-referencia
  • mahle referencia

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.