Pracovníci z Kazachstanu predstavujú skvelú príležitosť pre firmy na vybudovanie silného a produktívneho tímu. Kazachovia majú všestranné vedomosti a skúsenosti, čo ich robí veľmi cenenými pre firmy po celom svete.

Vďaka pracovníkom z Kazachstanu môžu firmy získať zamestnancov s vysokou kvalifikáciou a skúsenosťami. Nábor pracovníkov z Kazachstanu zabezpečený firmou tenus zaručuje, že spoločnosti získajú kvalifikovaných, spoľahlivých a produktívnych pracovníkov, ktorí dokážu prispieť k rozvoju spoločnosti.

Získajte prístup k najlepším zamestnancom z Kazachstanu a zvýšte svoju konkurencieschopnosť s našou pomocou.

Neriskujte pokutu

U nás máte istotu dodržiavania zákonných požiadaviek a minimalizujete riziko udelenia pokút.

Nábor zamestnancov z Kazachstanu.

Dôležitým faktorom pri nábore je, aby pracovník mal potrebné zručnosti a schopnosti pre prácu, ktorú chce vykonávať. Naši pracovníci z Kazachstanu majú vzdelanie aalebo skúsenosti, aby boli schopní splniť požiadavky zamestnávateľa. Okrem toho je samozrejmé, že pracovník z Kazachstanu bude dodržiavať všetky pracovné predpisy.

Musí mať tiež dostatočné znalosti anglického jazyka, aby mohol komunikovať s kolegami. Pre nás je zásadné, aby bol pracovník schopný aklimatizovať sa v slovenskej spoločnosti a prispôsobiť sa našej kultúre. Naši pracovníci z Kazachstanu majú pozitívny postoj, ochotu učiť sa nové veci a vyhľadávať príležitosti pre rast a rozvoj.

Dôverujú nám...

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti:
  • sensus-logo-referencia
  • mahle referencia

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.