Zamestnanci v oblasti stavebného priemyslu


Personálny leasing alebo nábor cez našu spoločnosť tenus s.r.o. je užitočným nástrojom, ak potrebujete prístup k širokému spektru stavebných pracovníkov. 
Zahraniční pracovníci sú zaškolení a ihneď pripravení pracovať. So svojimi skúsenosťami môžu do vašej firmi priniesť nové inovatívne postupy.
Personálny leasing poskytuje firmám prístup k vysokokvalifikovaným stavebným pracovníkom bez potreby zamestnať ich na plný úväzok. 

S nami máte prístup k profesionálnym zamestnancom s vysokou úrovňou znalostí a zručností v stavebnom priemysle. -  vyplňte náš dotazník a vyberieme Vám z našej celosvetovej databázy kvalifikovaných pracovníkov

Zamestnanie pracovníkov do stavebného priemyslu cez nás

Výhody pracovníkov cez personálnu agentúru tenus s.r.o. do s stavebného priemyslu sú nasledujúce - Naši pracovníci sú rýchlo dostupní a môžu pracovať na stavebných projektoch na dočasných a dlhodobých zmluvách.  Personálna agentúra tenus s.r.o. Vám zabezpečí pracovníkov s odborným know-how a skúsenosťami v oblasti stavebného priemyslu z celého sveta. Samozrejme vieme zabezpečiť stavebných pracovníkov s potrebnými znalosťami a zručnosťami, ktoré sú potrebné pre úspešné dokončenie konkrétneho projektu - máme k dispozícií pracovníkov na manuálne výrobné pozície až po špecializované pozície vo stavebnom odvetví.  Všetko vybavíme na mieru.  Viete sa na nás obrátiť s otázkami ohľadom náboru, dočasného pridelenia alebo vízového servisu. Naši pracovníci vám pomôžu úspešne dokončiť všetky projekty - máme k dispozícií pracovníkov na manuálne výrobné pozície až po špecializované pozície v strojárskom odvetví. Všetko je legálne a prispôsobené na mieru.

Dôverujú nám...

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti:
  • sensus-logo-referencia
  • mahle referencia

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.