Medzinárodný nábor zamestnancov otvára dvere k širokej škále odborných zručností a skúseností, zvyšujúc efektivitu a inovácie v pracovnom prostredí.
Tento prístup je ideálny pre spoločnosti, ktoré hľadajú nielen výrobných, ale aj vysoko kvalifikovaných pracovníkov z Filipín. Filipínci sú známi svojou pracovitou povahou a adaptabilitou, čo ich robí cenným príspevkom k akémukoľvek tímu.
Angličtina je na Filipínach úradný jazyk, čo výrazne uľahčuje komunikáciu so zamestnancami.
Kvôli povinnosti zotrvať u zamestnávateľa minimálne 2 roky, sú filipínski pracovníci vysoko cenení a lojálni.

Výhody personálneho leasingu pre pracovníkov z Filipín

Filipínski pracovníci sú známi svojou pracovitou povahou, flexibilitou a schopnosťou rýchlo sa prispôsobiť novým pracovným podmienkam, čo prispieva k efektivite a plynulosti pracovných procesov. Personálny leasing tak poskytuje optimálne riešenie pre spoločnosti, ktoré hľadajú spoľahlivé a efektívne metódy na získavanie kvalifikovanej pracovnej sily, a zároveň si chcú zachovať flexibilitu v plánovaní a realizácii svojich projektov.Avšak agentúra dočasného zamestnávania stále spravuje administratívnu agendu, ako sú mzdy a personalistika. Je to jeden z najefektívnejších spôsobov, ako spoločnosti môžu zamestnávať vhodných pracovníkov bez toho, aby museli investovať veľa financií, času a energie a zároveň mohli výrazne zvýšiť pracovnú efektivitu a naplánovať si projekty dopredu.

Špecializujeme sa na nábor zamestnancov z Filipín.

My aj naši klienti máme vynikajúce skúsenosti s pracovníkmi z Filipín.  Nábor z Filipín poskytuje podnikom prístup k pracovníkom do výroby, ako aj k vysoko kvalifikovaným pracovníkom. Brúsič, zvárač, CNC a rôzne iné technické pracovné pozície sú ideálne pre pracovníkov z Filipín. 

Podľa Filipínskych zákonov, majú zamestnanci povinnosť zotrvať u zamestnávateľa minimálne 2 roky, čo vám dáva priestor na vytvorenie stabilného tímu, ktorý bude orientovaný na výsledok.

Angličtina je na Filipínach úradným jazykom, teda komunikácia s pracovníkmi je jednoduchá. Vďaka tomu, že pracovníci plynule komunikujú po anglicky, sú náklady na nábor a vstupné školenia často nižšie ako náklady na zamestnancov z iných krajín.

Pracovníci z Filipín majú vysokú úroveň zručností pre určité pracovné pozície. To znamená, že zamestnávateľ môže ušetriť na čase a nákladoch, ktoré by inak musel vynaložiť na výcvik nových pracovníkov.

Pracovníci z Filipín najčastejšie obsadzujú pozície ako CNC programátor, brúsič, zvárač, operátor výroby, pekár, chyžná, mäsiar, ale aj mnohé ďalšie.

Odporúčame

Dôverujú nám...

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti:
  • sensus-logo-referencia
  • mahle referencia

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.