Ponúkame jedinečnú príležitosť pre zamestnávateľov v hotelierstve, ktorí hľadajú spoľahlivé a zručné pracovníčky na pozíciu chyžnej.  Rozumieme komplexným potrebám hotelového priemyslu a zabezpečujeme kvalifikovaný personál, ktorý dokáže vyhovieť vysokým štandardom našich klientov.

Naším cieľom je poskytnúť hotely s pracovníkmi, ktorí nie lenže zvládnu bežné úlohy spojené s upratovaním a udržiavaním čistoty v hotelových izbách a spoločných priestoroch, ale ktorí sa tiež vyznačujú profesionalitou, spoľahlivosťou a pozitívnym prístupom k práci.

V prípade, že hľadáte pre váš hotel alebo ubytovacie zariadenie pracovníkov, ktorí dokážu prispieť k pohodliu a spokojnosti vašich hostí, neváhajte sa na nás obrátiť. 

Neriskujte pokutu

U nás máte istotu dodržiavania zákonných požiadaviek a minimalizujete riziko udelenia pokút.

Zamestnanci do hotelierstva pre vás:

Naša agentúra tenus s.r.o. ponúka flexibilné riešenia pre vaše personálne potreby, vrátane poskytovania dočasných aj dlhodobých pracovných síl.

Všeobecná spokojnosť vašich hostí je pre nás prioritou, a preto dôkladne selektujeme a pripravujeme naše pracovníčky, aby splnili a prekonali očakávania v náročnom prostredí hotelierstva.

Zaistite si skúsené a spoľahlivé pracovné sily s nami a udržte váš hotel na čele kvality a zákazníckej spokojnosti.  

Dôverujú nám...

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti:
  • sensus-logo-referencia
  • mahle referencia

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.