Zamestnanci z Uzbekistanu


Nábor zamestnancov z Uzbekistanu je skvelou možnosťou pre firmy, ktoré potrebujú menej kvalifikovaných zamestnancov. 
Kvôli nízkym priemerným platom, sú pracovné príležitosti v Európe pre obyvateľov Uzbekistanu skvelými pracovnými príležitosťami.
Uzbeci majú vysoké pracovné nasadenie a uvítajú možnosť pracovať nadčas. Vďaka ich dobrej pracovnej morálke vedia byť skvelým piliérom vášho pracovného tímu. 
Tenus zabezpečí všetky pracovné povolenia, ktoré budete pre zamestnávanie zahraničných pracovníkov potrebovať a vy tak môžete budovať stabilný tím spoľahlivých pracovníkov.


Máte záujem o pracovníkov? Kontaktujte nás

Aké môžu byť výhody z zamestnancov Uzbekistanu?

Výhody zamestnancov z Uzbekistanu

1. Cenová dostupnosť
Zamestnanci z Uzbekistanu sú cenovo dostupní a kvôli nízkym priemerným platom v domovskej krajine si vážia pracovné príležitosti v Európe.
2. Ochota pracovať nadčas
Zamestnanci uvítajú možnosť pracovať nadčas.

Nábor zamestnancov z Uzbekistanu.

Nábor zamestnancov z Uzbekistanu je čoraz obľúbenejším spôsobom získavania pracovníkov pre podniky po celom svete. Uzbekistan je krajina s veľkým počtom pracovnej sily, Kvôli agreárnej povahe krajiny sú obzvlášť vhodný na prácu v poľnohospodárstve.

Nábor zamestnancov z Uzbekistanu poskytuje podnikom prístup k zručným a spoľahlivým pracovníkom, ktorí si prácu vážia a sú ochotní učiť sa nové veci.

Tenus vyberie vhodných uchádzačov, z ktorých si budete môcť vybrať. Zabezpečíme všetky dokumenty od podania žiadosti o víza až po príchod pracovníka na Slovensko. Následne vám poskytneme súčinnosť v pracovno-právnej agende aj s ubytovaním zamestnanca.

Zamestnanec môže ostať v našej starostlivosti po celú dobru pracovného pomeru, vám tak nevzniknú žiadne nadštandardné starosti.

Odporúčame

Dôverujú nám

Vďaka viac ako 10 ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti.

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.