Zamestnanci do výroby cez personálny leasing


Personálny leasing je stále viac populárnym spôsobom, ako dodávať pracovníkov pre oblasť výroby. Tento druh náboru má veľa výhod a stáva sa stále viac obľúbeným.

Personálny leasing od tenus s.r.o. Vám umožní hľadať pracovníkov na krátkodobé alebo strednodobé zmluvy. Môžete získať pracovníkov so špecifickými zručnosťami pre konkrétne úlohy, bez nutnosti obmedzovať personálne zdroje. Tiež nemusíte byť zaťažený starostlivosťou o pracovníkov, ako sú mzdy, príspevky na sociálne poistenie, dovolenku a podobne. Toto je veľká výhoda pre Vás, pretože môžete zamestnávať pracovníkov a upravovať ich počet v závislosti od potrieb Vašich zákazníkov. Naša Leasingová spoločnosť tenus s.r.o. zabezpečí všetkých potrebných výrobných zamestnancov vrátane hľadania, testovania a zaškolenia. Môžete najímať výrobných pracovníkov na krátke alebo dlhodobé projekty, čo je obzvlášť veľmi užitočné pre túto oblasť. Cez nás môžete ľahko nájsť a zamestnať ľudí, ktorí majú špecifické zručnosti alebo vedomosti potrebné na danú prácu - výber pracovníkov je na Vás. Znížite si náklady a zlepšíte produktivitu.


Dosiahnite svoje výrobné ciele za menej času a s menšími nákladmi. Kontaktujte nás

Zamestnanie pracovníkov do výroby cez nás

Výhody pracovníkov cez personálnu agentúru tenus s.r.o. pre výrobu sú nasledujúce - Naši pracovníci sú rýchlo dostupní a môžu pracovať pre výrobu na dočasných a dlhodobých zmluvách. Personálna agentúra tenus s.r.o. Vám zabezpečí pracovníkov s odborným know-how a skúsenosťami v oblasti výroby z celého sveta. Samozrejme môžeme zabezpečiť pracovníkov s potrebnými znalosťami a zručnosťami, ktoré sú potrebné pre úspešné dokončenie konkrétneho projektu - máme k dispozícií pracovníkov na manuálne výrobné pozície až po špecializované pozície vo výrobe.

Dôverujú nám

Vďaka viac ako 10 ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti.

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.