Zamestnanci z Indie


Zamestnanci z Indie často prácou v Európe zabezpečujú celú rodinu, preto sú ku svojim zamestnávateľom veľmi lojálni. Svoju prácu zastávajú zodpovedne a sú ochotní učiť sa nové postupy. 
India je krajinou, kde už dlhšiu dobu sídlia nadnárodné spoločnosti, čo prispelo k rozšíreniu angličtiny. Pohovory ako aj školenia je teda možné viesť v anglickom jazyku bez potreby tlmočníka, čo znižuje náklady na školenia.

Uvedomujeme si, že každé podnikanie má svoje vlastné potreby a tak si môžete vybrať tých najvhodnejších pracovníkov pre vašu firmu. Naše služby sú flexibilné a jednoduché s garanciou legálnosti celého procesu.


Máte záujem o pracovníkov? Kontaktujte nás

Aké môžu byť výhody  zamestnancov z Indie?

Výhody zamestnancov z Indie

1. Dobré uplatnenie v technických profesiách
Množstvo zamestnancov z Indie má vysokú úroveň schopností, ktoré môžu byť užitočné pre firmy. Predovšetkým v technických oblastiach.
2. Flexibilita
Zamestnanci z Indie sú často veľmi flexibilní a ochotne prispôsobia svoju prácu tak, aby vyhovovala potrebám zamestnávateľa.

Nábor zamestnancov z Indie

Naša profesionálna agentúra tenus s.r.o. sa špecializuje na poskytovanie personálnych služieb v širokom rozsahu. Pomôžeme vám pri hľadaní toho správneho zamestnanca doma aj v zahraničí. 

Cez nás je zamestnanie zahraničného pracovníka rovnako jednoduché ako zamestnanie tuzemského uchádzača.

Vyhľadanie vhodných uchádzačov ako aj obstaranie potrebných dokumentov pre prácu je na nás a vy sa môžete venovať rozvoju vašej firmy naplno.

S nami máte istotu legálnosti celého procesu.

Odporúčame

Dôverujú nám

Vďaka viac ako 10 ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti.

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.