Zamestnanci v oblasti strojárstva


Nábor a personálny leasing tenus vám pomôže s obsadením pracovných miest, ktoré máte dlhodobo voľné. V našich databázach vyhľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti v oblasti strojárenského priemyslu. Pomôžeme vám nájsť a zamestnať ľudí, ktorí majú špecifické zručnosti alebo vedomosti potrebné pre danú prácu v strojárstve.

Nábor a personálny leasing od tenus s.r.o. vám sprostredkuje lojálnych pracovníkov do kmeňového stavu ako aj dočasne pridelených pracovníkov na krátkodobé alebo strednodobé zmluvy a navrhne Vám riešenia na mieru. 

Môžeme sa postarať aj o agendu ako sú mzdy, personalistika, či vízoví servis. Naša agentúra dočasného zamestnávania  zabezpečí všetky potrebné úkony, ktoré sú potrebné k hladkému priebehu náboru, prípravy dokumentov až po nástup zamestnanca .

Cez nás môžete ľahko nájsť a zamestnať kvalifikovaných pracovníkov z celého sveta - výber pracovníkov je na Vás.


Dosiahnite svoje výrobné ciele za menej času a s menšími nákladmi. Kontaktujte nás

Zamestnanie pracovníkov do strojárenskej výroby na personálny leasing alebo do interného stavu

Personálna agentúra tenus s.r.o. vám zabezpečí pracovníkov s odborným know-how a skúsenosťami v oblasti výroby z celého sveta. Pracovníci môžu pracovať na dočasných aj dlhodobých zmluvách. 

Viete sa na nás obrátiť s otázkami ohľadom náboru, dočasného pridelenia alebo vízového servisu. Naši pracovníci vám pomôžu úspešne dokonč všetky projekty - máme k dispozícií pracovníkov na manuálne výrobné pozície až po špecializované pozície v strojárskom odvetví.

 Všetko prispôsobené vám na mieru. 

Dôverujú nám

Vďaka viac ako 10 ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti.

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.