Zamestnanci v oblasti stavebného priemyslu


Personálny leasing alebo nábor cez našu spoločnosť tenus s.r.o. je užitočným nástrojom, ak potrebujete prístup k širokému spektru stavebných pracovníkov. 
Zahraniční pracovníci sú zaškolení a ihneď pripravení pracovať. So svojimi skúsenosťami môžu do vašej firmi priniesť nové inovatívne postupy.
Personálny leasing poskytuje firmám prístup k vysokokvalifikovaným stavebným pracovníkom bez potreby zamestnať ich na plný úväzok. Výborné výsledky máme s pracovníkmi z Ukrajiny.

S nami máte prístup k profesionálnym zamestnancom s vysokou úrovňou znalostí a zručností v stavebnom priemysle. - Výber pracovníkov je na Vás.


Dosiahnite svoje výrobné ciele za menej času a s menšími nákladmi. Kontaktujte nás

Zamestnanie pracovníkov do stavebného priemyslu cez nás

Výhody pracovníkov cez personálnu agentúru tenus s.r.o. do s stavebného priemyslu sú nasledujúce - Naši pracovníci sú rýchlo dostupní a môžu pracovať na stavebných projektoch na dočasných a dlhodobých zmluvách. 

Personálna agentúra tenus s.r.o. Vám zabezpečí pracovníkov s odborným know-how a skúsenosťami v oblasti stavebného priemyslu z celého sveta. Samozrejme vieme zabezpečiť stavebných pracovníkov s potrebnými znalosťami a zručnosťami, ktoré sú potrebné pre úspešné dokončenie konkrétneho projektu - máme k dispozícií pracovníkov na manuálne výrobné pozície až po špecializované pozície vo stavebnom odvetví. 

Všetko vybavíme na mieru. 

Radi Vám povieme viac. 

Dôverujú nám

Vďaka viac ako 10 ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti.

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.