Zamestnanci do skladu cez personálny leasing


Personálny leasing od tenus s.r.o. je pre Vás vhodnou možnosťou v prípade potreby pracovníkov do skladu. Umožňuje prístup k profesionálnym a kvalifikovaným pracovníkom, ktorí sú skúsení v oblasti správy skladu, manipulácie a presunu tovaru, skladovani, ako vodič vzv a a ďalších. Personálny leasing vám tiež umožňuje získať pracovníkov na dočasné, sezónne alebo trvalo zmluvné zamestnanie. - Výber pracovníkov je na Vás.


Dosiahnite svoje výrobné ciele za menej času a s menšími nákladmi. Kontaktujte nás

Zamestnanie pracovníkov do skladu cez nás

Personálny leasing pre poľnohospodárstvo poskytuje pracovníkom na výber rôzne pozície v oblasti poľnohospodárstva. Práca, ktorú môžu zamestnanci robiť, zahŕňa pestovanie a starostlivosť o rastliny, obrábanie pôdy, spracovanie poľnohospodárskych produktov, starostlivosť o dobytok a iné poľnohospodárske činnosti. Naši pracovníci zabezpečujúci personálny leasing pre poľnohospodárstvo sú tiež schopní vykonávať ďalšie úlohy, ako napríklad spracovanie poľnohospodárskych produktov, vytváranie poľnohospodárskych plánov, kontrolu kvality, spracovanie údajov a iné činnosti.

Personálny leasing tenus poskytuje prístup k vysokej kvalite pracovníkov do poľnohospodárstva, ktorí majú potrebné skúsenosti. Radi Vám povieme viac. 

Dôverujú nám

Vďaka viac ako 10 ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti.

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.