Zamestnanci v oblasti poľnohospodárskeho priemyslu cez personálny leasing


Nábor a personálny leasing tenus vám pomôže s obsadením pracovných miest, ktoré máte dlhodobo voľné. Pomôžeme vám nájsť a zamestanať ľudí, ktorí majú špecifické zručnosti potrebné vo vašej oblasti podnikania.
Pomôžeme vám pri výbere pracovníkov, či už pôjde o dlhodobé zamestnanie vo vašom kmeňovom stave, personálny leasing alebo sozónne práce.
Môžeme sa postarať aj o agendu ako sú mzdy, personalistika, či vízoví servis. Naša agentúra dočasného zamestnávania  zabezpečí všetky potrebné úkony, ktoré sú potrebné k hladkému priebehu náboru, prípravy dokumentov až po nástup zamestnanca .

S nami máte prístup ku kvalitným pracovníkom s vysokou úrovňou znalostí a zručností v poľnohospodárstve. - Výber pracovníkov je na Vás.


Dosiahnite svoje výrobné ciele za menej času a s menšími nákladmi. Kontaktujte nás

Zamestnanie pracovníkov do poľnohospodárskeho priemyslu cez nás

Personálny leasing pre poľnohospodárstvo poskytuje pracovníkom na výber rôzne pozície v oblasti poľnohospodárstva. Práca, ktorú môžu zamestnanci robiť, zahŕňa pestovanie a starostlivosť o rastliny, obrábanie pôdy, spracovanie poľnohospodárskych produktov, starostlivosť o dobytok a iné poľnohospodárske činnosti. 

Naši pracovníci zabezpečujúci personálny leasing pre poľnohospodárstvo sú tiež schopní vykonávať ďalšie úlohy, ako napríklad spracovanie poľnohospodárskych produktov, vytváranie poľnohospodárskych plánov, kontrolu kvality, spracovanie údajov a iné činnosti.

Okrem personálneho leasingu cez našu licencovanú agentúru je možné pracovníkmi obsadiť aj pozície vo vašom internom stave.

Personálny leasing a nábor cez agentúru tenus poskytuje prístup k vysokej kvalite pracovníkov do poľnohospodárstva, ktorí majú potrebné skúsenosti. Radi Vám povieme viac. 

Dôverujú nám

Vďaka viac ako 10 ročným skúsenostiam dokážeme zabezpečiť kvalitných pracovníkov pre rôzne pozície.
Dôverujú nám tieto a ďalšie spoločnosti.

Kontaktný formulár

Radi Vám poradíme, kontaktujte nás priamo, alebo využijte formulár nižišie.